I i II miejsce w eliminacjach gminnych OTWP

Nasze uczennice wygrały eliminacje gminne w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”, które odbyły się 8 marca 2023 r.

Każdy uczestnik musiał wykazać się wiedzą specjalistyczną z zakresu pożarnictwa i pierwszej pomocy. Naszą szkołę reprezentowały cztery uczennice kl. VI. Miały dużą konkurencję w postaci przedstawicieli uczniów z wszystkich szkół z naszej gminy. Rywalizacja była zacięta, nie zabrakło dogrywek.

Najlepsze w swoje kategorii wiekowej okazały się: Zuzanna Wielgus i Izabela Rożek, które zdobywając pierwsze i drugie miejsce zakwalifikowały się do eliminacji powiatowych.

Natalia Wielgus zdobyła czwarte miejsce a Sylwia Jamroży, miejsce piąte.

Uczennice otrzymały wspaniałe nagrody, ufundowane i wręczone przez p. Wiesława Dyjacha - Wójta Gminy Dzwola. W podsumowaniu konkursu i rozdaniu nagród wzięli, również udział: Pani dyrektor ZS w Kocudzy Bożena Dubiel – Czochra, St. Kpt. Tomasz Albiniak i Komendant Gminny OSP w Dzwoli Stanisław Dyjach.

Zuzannie i Izabeli gratulujemy wspaniałego wyniku i życzymy powodzenia podczas eliminacji powiatowych.

OTWP