Zawody sportowe

„USTALAMY LEKKOATLETYCZNE REKORDY NASZEJ SZKOŁY”

7 września 2022r w Szkole Podstawowej w Branwi przeprowadzono szkolne zawody lekkoatletyczne. Celem zawodów było ustalenie rekordów lekkoatletycznych naszej szkoły, popularyzacja i upowszechnianie konkurencji lekkoatletycznych oraz kreowanie zdrowego i bezpiecznego stylu życia. Poprzez rywalizację sportową promujemy zdrowy i bezpieczny styl życia oraz uświadamiamy uczniom, że sport i ruch jest alternatywą dla używek i nałogów.

Uczniowie wzięli udział w następujących konkurencjach: skok w dal, rzut piłeczką palantową oraz bieg na 120m. W zawodach wzięli udział uczniowie kl.6-8. Klasyfikacja przedstawiała się następująco: wśród dziewcząt: I miejsce -Zuzanna Wielgus, II miejsce -Natalia Wielgus, III miejsce -Sylwia Jamroży; wśród chłopców: I miejsce -Rafał Basaj, II miejsce- Michał Porada, III miejsce -Rafał Kłyza.

Uczniowie klas I-III oraz OP również uczestniczyli w konkursie sprawnościowym, który polegał na biegu z przeszkodami na czas.

Oto uczniowie, którzy uzyskali najlepszy czas.

W kl. I-III: I miejsce –Kacper Kinik, II miejsce – Julia Wojtan i Dawid Kłyza, miejsce III – Milena Kłyza.

W Oddziale Przedszkolnym: I miejsce – Aleksandra Czajka, II miejsce – Sebastian Łagód, III miejsce – Karolina Kinik.

Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe, które zostały sfinansowane ze środków na profilaktykę przeciw uzależnieniom. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do aktywnego spędzania czasu wolnego. Zawody przeprowadziły p. Beata Gawron i p. Maria Pachuta.

Nagrodzeni